Jsme moc rádi, že vám můžeme představit naši novinku v oblasti holistické péče pro vás, naše klienty, biorezonanční diagnostický i terapeutický přístroj Bicom Optima.

bicom prostoryJak jistě víte, v dnešní moderní době přes veškeré vědecké pokroky naší civilizace stále narůstá počet osob trpících chronickými obtížemi, které nelze klasickými medicínskými postupy účinně vyléčit. Hlavním cílem působení přístroje Bicom Optima je léčit či alespoň zmírnit projevy onemocnění, která se klasickou medicínou nedaří ovlivnit, a to způsobem, který je velmi šetrný a naprosto bez nežádoucích účinků.

Zjednodušený princip působení  Bicomu lze shrnout jako“ harmonizaci patologických frekvencí“, které vysílají veškeré buňky i částice v našem těle. Lze tím nejen podpořit celý proces nastavené detoxikace, podporovat regeneraci a regulovat imunitu našeho těla, ale i třeba i podpořit hubnoucí proces, odstranit bolest či pomoci s odvykáním kouření. To vše na podkladě obnovení autoregulačních (samoléčivých) schopností  organismu, které naše tělo jen jaksi zapomnělo. Díky očistě mezibuněčných prostor lze zlepšit komunikaci mezi jednotlivými buňkami a zlepšit tak tělesný i psychický stav. Bicom Optima je lékařsky certifikovaným přístrojem a pracuje s ním výhradně lékař.

Více o biorezonanční terapii a jejich možnostech v oblasti psychické harmonizace osobnosti se dočtete na našich stránkách.