Dostali jsme krásný předvánoční dárek. Klientka nám poslala dopis o vlastní cestě za zdravím a spokojeností s pomocnou rukou našeho Centra holistické péče. Takové zkušenosti nás motivují pokračovat v naší práci, abychom podobně pomohli co největšímu počtu dalších lidí, kteří se dlouhou dobu nemohou vypořádat se svými zdravotními problémy.

 

„Ráda bych se s vámi podělila o svůj osobní příběh, který se týká mého zdraví a dlouhé cesty k otěhotnění.

Moje zdravotní potíže začaly v roce 2010, kdy se mi po vysazení antikoncepce začaly tvořit cysty na obou vaječnících. Přišla jsem na to až jednoho dne, kdy mi cysta praskla a já se ocitla v nemocnici. Tenkrát jsem ještě Centrum holistické péče neznala, a tak jsem se cyst snažila zbavit různými lékárenskými preparáty, radami, které jsem vyčetla z internetu apod. Po dlouhém boji a snaze o to, aby se cysty už nevrátily, se však po několika měsících vytvořila cysta takzvaně „čokoládová“, která už samovolně vstřebatelná nebyla. Po CT vyšetření mi byla zjištěna endometrióza na vaječníku a tak mě operace neminula. Skončila jsem v nemocnici, kde mě čekala laparoskopická operace – odstranění cysty, také zkouška průchodnosti vejcovodů, jelikož jsme se už v té době o miminko marně pokoušeli.

Operace dopadla nakonec nejlépe, jak mohla – cysta byla odstraněna, vaječník zachován, vejcovody prokazatelně průchozí.

Z nemocnice jsem odcházela s radou lékařů co nejrychleji otěhotnět, aby se mi endometrióza nevrátila. Ale o nic jiného jsem se přeci několik předchozích měsíců nesnažila!?

Kromě toho, že jsem byla psychicky vyčerpaná, jsem ještě kvůli kolísání hormonální hladiny přibrala 10 kilo, což mi taky na optimismu moc nepřidalo.

Když byl další rok snažení neúspěšný a nebyl prokázán žádný důvod, který by otěhotnění měl bránit, doslechla jsem se od kamarádky o Mgr. Evě Placákové z Centra holistické péče. Hned jsem se objednala na vyšetření z kapky krve s konzultací. Po konzultaci a výsledcích vyšetření mi byly naordinovány doplňky k detoxikaci, dále alkalické minerální látky pro vyrovnání vnitřního pH a kolostrum na posílení imunity, kterou jsem i v té době měla velmi špatnou (jako učitelka v mateřské školce jsem chytla vše, co se okolo mě jen mihlo). Dále mi byl podrobně upraven jídelníček.

Po dvouměsíční kúře jsem zhubla 4-5kg a třetí měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná. Nepopsatelně šťastná, ale i překvapená, že to po 2 a půl letech přišlo tak nečekaně.

Dnes jsem ve 36. týdnu těhotenství a čekáme zdravou holčičku.

Všem doporučuji, aby vyzkoušeli, co Centrum holistické péče nabízí, třeba zrovna budete mít s výsledky tak dobré zkušenosti, jako já.

Přeji hodně zdraví a štěstí v cestě za úspěchem!“

Tereza V.

Vyskočilová Tereza foto

Tereza V.