• Nutriční terapeut
  • Klinický naturopat
  • Darkfield nutriční specialista

V letech 2006 a 2009 zakončila studium při Ústavu preventivního lékařství Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, obory Výživa člověka a Zdravotní vědy. Absolvovala státní závěrečné zkoušky z Výživy člověka, Zdravotních věd a Preventivního lékařství.  Na pedagogické fakultě pak z Psychologie a Pedagogiky.

Od roku 2014 rozšiřuje obzory v oblasti celostní funkční  medicíny studiem Západní fytoterapie (léčba bylinami), Klinické nutriční medicíny (léčba stravou) a Klinické naturopatie při České naturopatické společnosti (ČNS).

Již 8 let se intenzivně věnuje nutričnímu poradenství, kde se specializuje především na aplikaci léčebné výživy při zdravotních obtížíchproblematikou potravinových intolerancí a hormonálními dysbalancemi.

V roce 2014 založila Centrum holistické péče, nyní Kliniku integrativní medicíny, kde vede vlastní privátní praxi.

Občasně publikuje v magazínu Meduňka, Nový Fénix, či v odborném Magazínu ČNS, je externím odborným konzultantem internetového portálu Prozeny.cz. Pro vaši inspiraci píše také vlastní blog s články a recepty ZDE.

Od roku 2018 je členkou České naturopatické společnosti, zastřešující kvalifikované terapeuty v oboru celostní přírodní medicíny, garantující kvalitu poskytovaných služeb a etický přístup.

Eva ráda vymýšlí nové recepty, inspiruje a motivuje klienty k posouvání svých cílů.

LOGO_EVA  +420 776 067 037                             

   info@pecujosebe.cz                       Objednejte se

   www.pecujosebe.cz

                                               www.facebook.com/pecujosebe