V rámci holistického hubnutí nabízíme služby komplexního výživového poradenství (PROKLIK NA TEXT Holistické hubnutí) a další nadstandardní služby:

Asistence při nákupu se zkušeným nutričním specialistou. PROKLIK NA text dole.

Individuální sestavení cvičebního plánu. PROKLIK NA text dole

Doprovod do fitness centra či domů zkušeným fitness trenérem. PROKLIK NA text dole.

Psychoterapie PROKLIK NA psychoterapie dole v následujícím textu.


Nechť je jídlo tvým lékem a tvým lékem nechť je jídlo.
Hippokrates


Ať už bojujete s jo-jo efektem nebo se vám prostě nedaří zhubnout – holistické hubnutí pro vás může představovat účinné řešení.

Nabízíme program pro ty, kteří cítí, že potřebují zlepšit zdraví a životní styl a sami to nezvládnou. Nabízíme komplexní přístup v tématu hubnutí s důrazem na odstraňování psychických i fyzických příčin dřívějších neúspěchů.

Náš klient nedostává předepsanou dietu nebo jídelníček, ale naučí se jíst v souladu se svými momentálními potřebami a zdravotním stavem. Již brzy tak cítí první pozitivní změny, jež jsou velmi motivující v hubnoucím procesu.

Cílem není jen samotný úbytek hmotnosti, ale celkové ozdravení organismu, nastolení fyzické i psychické pohody a posílení důvěry klienta v celkovou trvalou změnu životního stylu. Po celou dobu je klientovi k dispozici podpora a vedení zkušených odborníků. Hubnutí samotné nemá být odpírání a strádání, ale příjemná cesta za pevnějším zdravím.

Holistické hubnutí konkrétně…

Obsahem vstupní konzultace je anamnéza současného stavu zdraví a výživy, monitorování acidobazické rovnováhy, komplexní elektronická diagnostika složení těla, rozbor jejích výsledků včetně podrobné zprávy. Stanovujeme optimální stravovací a pohybový režim včetně případné suplementace podle individuálních potřeb. Podstatným prvkem při procesu holistického hubnutí je i spolupráce s psychoterapeutem a řešení případného psychického stresu, který často představuje brzdu v cestě za zdravím.

Asistovaný nákup:

Pokud si chcete být jisti, že neděláte chybu na samotném počátku, tj. naplňování nákupního košíku, zkuste asistenci při nákupu se zkušeným nutričním specialistou. Naučíte se vybírat vhodné potraviny, číst a interpretovat etikety a naplnit nákupní koš na cca 1 týden.

Kontaktujte našeho odborníka. (ODKAZ na Eva Placáková).

Sestavení individuálního cvičebního plánu:

Pro optimalizaci metabolismu a urychlení celého procesu redukce vám doporučíme zařadit vhodnou pohybovou aktivitu dle vašich individuálních potřeb. Chcete-li pomoci s tvorbou cvičebního plánu na míru, kontaktujte našeho odborníka. (ODKAZ na Tereza Hanusová)

Doprovod do fitness centra či domů:

V případě, že si nejste jistí, cvičíte-li správně, potřebujete podpořit a motivovat, zkuste využít služeb zkušeného fitness trenéra. (ODKAZ na Tereza Hanuosová)

Psychoterapie:

Často nedílnou součástí holistického hubnutí je i práce na psychických tématech (PROKLIK NA PSYCHOTERAPIE), které mohou fungovat jako brzda k úspěšnému shození přebytečných kil. Pokud vnímáte, že problém s hubnutím je u vás psychického původu, kontaktujte zkušeného psychoterapeuta v této problematice. (ODKAZ NA EVU RŮŽIČKOVOU).