Nechť je jídlo tvým lékem a tvým lékem nechť je jídlo.
Hippokrates

Ať už bojujete s jo-jo efektem nebo se vám prostě nedaří zhubnout – holistické hubnutí pro vás může představovat účinné řešení.

Nabízíme program pro ty, kteří cítí, že potřebují zlepšit zdraví a životní styl a sami to nezvládnou. Nabízíme komplexní přístup v tématu hubnutí s důrazem na odstraňování psychických i fyzických příčin dřívějších neúspěchů.

Náš klient nedostává předepsanou dietu nebo jídelníček, ale naučí se jíst v souladu se svými momentálními potřebami a zdravotním stavem. Již brzy tak cítí první pozitivní změny, jež jsou velmi motivující v hubnoucím procesu.

Cílem není jen samotný úbytek hmotnosti, ale celkové ozdravení organismu, nastolení fyzické i psychické pohody a posílení důvěry klienta v celkovou trvalou změnu životního stylu. Po celou dobu je klientovi k dispozici podpora a vedení zkušených odborníků. Hubnutí samotné nemá být odpírání a strádání, ale příjemná cesta za pevnějším zdravím.047_3000x1978_all-free-download.com_5445519

Holistické hubnutí konkrétně…

Obsahem vstupní konzultace je anamnéza současného stavu zdraví a výživy, monitorování acidobazické rovnováhy, komplexní elektronická diagnostika složení těla, rozbor jejích výsledků včetně podrobné zprávy. Stanovujeme optimální stravovací a pohybový režim včetně případné suplementace podle individuálních potřeb. Podstatným prvkem při procesu holistického hubnutí je i spolupráce s psychoterapeutem a řešení případného psychického stresu, který často představuje brzdu v cestě za zdravím.

Asistovaný nákup:

Pokud si chcete být jisti, že neděláte chybu na samotném počátku, tj. naplňování nákupního košíku, zkuste asistenci při nákupu se zkušeným nutričním specialistou. Naučíte se vybírat vhodné potraviny, číst a interpretovat etikety a naplnit nákupní koš na cca 1 týden.

Kontaktujte našeho odborníka.

Sestavení individuálního cvičebního plánu:

Pro optimalizaci metabolismu a urychlení celého procesu redukce vám doporučíme zařadit vhodnou pohybovou aktivitu dle vašich individuálních potřeb. Chcete-li pomoci s tvorbou cvičebního plánu na míru, kontaktujte našeho odborníka.

Doprovod do fitness centra či domů:

V případě, že si nejste jistí, cvičíte-li správně, potřebujete podpořit a motivovat, zkuste využít služeb zkušeného fitness trenéra.exercising_on_a_gym_ball_198632

Psychoterapie:

Často nedílnou součástí holistického hubnutí je i práce na psychických tématech , které mohou fungovat jako brzda k úspěšnému shození přebytečných kil. Pokud vnímáte, že problém s hubnutím je u vás psychického původu, kontaktujte zkušeného psychoterapeuta v této problematice.