Od března do června 2015 běžel ve spolupráci se Sportcentrem YMCA náš unikátní tříměsíční program “Do léta do formy” s odvážnou paní Karolínou, která přestala před půl rokem kouřit a přibrala 15 kg!

Právě ona totiž získala celý program zdarma. Odvážně zaslala vtipnou přihlášku ve formě své motivace, proč bychom ji měli vybrat do výzvy, a zvítězila ve výběrovém kole mezi několika přihlášenými zájemci. Udělala tak krok za svým cílem zbavit se nadbytečných kilogramů a převrátit svůj život o 180 stupňů…

A jelikož jsme se s Karolínou setkaly i po prázdninách, abychom ji tak trochu zkontrolovaly a zároveň udělaly pár fotek, musíme s potěšením zkonstatovat, že Karolína to opravdu nevzdala a bojuje dál. Její cíl…totiž vysněné džíny, které už dávno neoblékla, jsou velké lákadlo! Výsledkem je tedy už téměř 10 kg dole. Zde pro Vás přinášíme malou fotoreportáž:

DSCF4848 - kopie

všechny účastnice projektu spolu

DSCF4829

A je to!

DSCF4843

Zleva: Tereza Hanusová, Karolína, Eva Placáková

       DSCF4863   DSCF4868   DSCF4883   DSCF4886

po

Karolína na konci programu v červnu

11134016_1551341755126111_2216489622979078689_o

Karolína na začátku programu v březnu

DSCF2013

Karolína v červnu

 
Na konci veškerého snažení po třech měsících byly tedy výsledky takovéto: Váha na začátku: 85,3 kg, na konci: 81,9 kg. Relativně menší váhový úbytek je dán především změnou složení těla, neboť Karolína po celou dobu poctivě cvičila v posilovně! Úbytek tuku byl následován pročištěním lymfatických cest a změnou distribuce vody v těle, což se projevilo především na jednotlivých obvodech…
Rizikový obvod pas/boky se podařilo zredukovat z předchozích 0,88 (nad 0,85 je u žen zvýšené kardiovaskulární riziko) na …úžasných 0,77.
Obvod pasu se podařilo zredukovat o 13 cm ze 102 na úctyhodných 89 cm, obvod boků o 4 cm ze 116 na 112 cm a obvod stehna o 6 cm (ze 70 na 64 cm). Gratulujeme!

Loskotová Karolína 180

Stav krve v březnu – echinocyty, “ježaté krvinky” jsou znakem deficitu mikroživin a nerovnováhy v organismu

Loskotová Karolína 184

Stav krve před intervencí v březnu – ruloformy, “překyselení” organismu

176

Stav krve na konci programu v červnu – rovnoměrně kulaté, od sebe oddělené krvinky, čistá krevní plasma bez nečistot

Co se stavu krve týče, máme největší výsledky především v “odkyselení” organismu (doplnění alkalických minerálních látek) a zmenšení oxidačního stresu, neboli zmenšení poškození jednotlivých buněk těla volnými radikály.

Také střevo se výrazně ozdravilo, neboť se v kapce krve už delší dobu nevyskytuje metabolický odpad, který celkově zatěžuje tělo a může vést až k některým chronickým onemocněním.

Karolína se cítí lépe, bolavé rameno ji přestalo trápit a má podstatně více energie, což dokazuje i tím, že sama od sebe začala ve volném čase chodit běhat! Samotné držení těla je radikálně odlišné – posuďte sami…

S paní Karolínou jsme se každý týden pravidelně setkávaly – v našem Centru holistické péče a ve spolupracujícím fitness Sportcentru YMCA.

Výzva Do léta do formy probíhala pod vedením výživové poradkyně a fytoterapeutky Mgr. Evy Placákové a trenérky Bc. Terezy Hanusové. Celý program zahrnoval celkem 12 výživových konzultací v Centru holistické péče, 12 osobních tréninků ve fitness centru a 3 průběžná vyšetření z kapky krve pro kontrolu aktuálního stavu organismu a zjištění případných deficitů či zátěže organismu.

Staňte se součástí naší výzvy i Vy a sledujte celý příběh na facebooku – přidejte se do facebookové skupiny!

Pro zájemce jsme si my i sportcentrum Ymca připravili motivační slevové vouchery na služby. Pro více informací nás kontaktujte.

Děkujeme tímto mockrát ještě jednou Sportcentru Ymca za poskytnuté prostory a kooperaci!

logo-Ymca